Dňa 28.5.2026 sa naši žiaci zúčastnili Medzinárodného futbalového turnaja v PĽR - Rybníku. Chlapci po snaživom výkone počas celého turnaja obsadili pekné 2.miesto. Reprezentovali nás J.R.Bongilaj a M.Pleško z 3.B, P.Kudella, M.Rác a D.Suchý z 1.B triedy pod vedením MOV, J.Pavlusíka. Poďakovanie patrí aj p.asistentke, M.Šimčiskovej za pedagogický dozor a mentálny koučing týmu.
Ďakujeme chlapcom za zodpovedný výkon a správanie sa počas turnaja.